Просвітницька міні-кампанія Asset Performance 4.0

В жовтні АППАУ ініціює міні-кампанію Asset performance 4.0, яка ставить на меті популяризацію кращих практик в сфері Asset Performance Management (управління ефективністю виробничих активів, – далі АРМ). Ця сфера є однією з топових в Індустрії 4.0 й саме сюди спрямовуються інвестиції в інновації та нові технології. Кінцевою метою нашої кампанії є ріст обізнаності українських підприємств про кращі практики керування виробничими активами, що базуються на нових технологіях 4.0.

Як сегмент застосувань виробничих технологій, АРМ стосується цілого спектру нових технологій, які стали доступними завдяки швидкому розвитку Індустрії 4.0, рис з аналітичного звіту дослідження LNS Research 2018.

Більшість вказаних технологій тільки розпочинають свій шлях на українському ринку. Відповідно, ми плануємо просвітницьку міні-кампанію в 2 етапи:

  • 1-ий етап: участь в європейській конференції 27-28 жовтня Asset Perormance 4.0 на якій відбудеться синхронізація з європейськими та світовими трендами в АРМ.
  • 2-ий етап: проведення 9-го листопада власного онлайн івенту, на якому виступатимуть наші експерти з діагностикою «де ми», «які є розриви», в чому наші виклики в АРМ і які є вже доступні рішення та практики в Україні. Програма заходу в процесі формування.

Захід 27–28 жовтня є платним – організатори (бельгійська асоціація BEMAS) тарифікують вартість онлайн квитка в 395 євро. АППАУ надає своїм членам, комерційним організаціям знижки в 10% за промоційним кодом. Безкоштовний доступ матимуть окремі експерти Центрів 4.0, ТК 185 та робочих груп комітету «Цифрова трансформація промисловості» платформи Industry4Ukraine. Цей доступ можливий за умови згоди експертів на аналіз виступів та подальше висвітлення презентацій з європейської конференції на українському онлайн івенті 4 листопада. До цього івенту будуть залучені також країни СхП (Східного партенрства – Білорусь, Молдова, Грузія, Вірменія та Азербайджан). Захід 9 листопада планується безкоштовним, натомість право виступати отримають учасники першого заходу 27-28 жовтня.

Експерти АППАУ вже другий рік приймають участь в цій євро-конференції й можуть підтвердити її цінність. Загальну презентацію з нашого пост-вебінару в 2020 по конференції Asset Performance 4.0 можна переглянути за цим посиланням. Свіже інтерв’ю з генеральним директором BEMAS резюмує ситуацію цього року й говорить про переваги участі в конференції як –

  • швидка орієнтація в потоці нових технологій та застосувань,
  • інформація про кращі практики та практичні кейси в АРМ
  • якісний нетворкинг в середовищі європейських замовників та провайдерів рішень

АППАУ розраховує на залучення передових промислових підприємств, без яких немає сенсу говорити про стан АРМ в Україні. Участь в конференції підтвердили  Interpipe, ДТЕК, Метінвест Діджитал, та низка інтеграторів та МСП.

Наступний етап – конференція країн Східного партнерства, реєстрація вже відкрита -https://industry40-conference.online/ru/about