Структура правління АППАУ

Структура правління, актуальна на 2021

Генеральний директор АППАУ — Олександр Юрчак.
Незмінний лідер та ідеолог асоціації. Очолює АППАУ з 2012 року. Є головним стратегом та організатором програм розвитку в АППАУ та в русі «Індустрія 4.0 в Україні». Керує Технічним комітетом 185 «Промислова автоматизація», модератор в клубах Strategist 4.0 та Discovery 4.0, автор чисельних статей та аналітичних звітів, оркеструє діяльність та координацію інших чисельних груп експертів навколо проектів Національної стратегії Індустрії 4.0.
Технічний директор АППАУ — Романов Максим.
Ініціатор по встановленню міжнародних стандартів промислової автоматизації на підприємствах України. Очолював департамент АСУТП АМКР, є співавтором проекту Нац. стратегії 4.0, учасником груп ТК 185, працює як провідний експерт по MES та створенню дорожніх карт цифрової трансформації.
Член правління, представник інтеграторів АСУТП — Генадій Кабальський.
Виробнича група «Техінсервіс» є лідером українського технологічного інжинірингу, й активно підтримує АППАУ від початку заснування асоціації. Геннадій Кабальський входить до груп ТК 185, та є активним учасником в подіях АППАУ та руху 4.0.
Член правління та голова ревізійної комісії — Адаменко Валентина.
Валентина представляє ТОВ «Ріттал Україна», яке є є постійним членом АППАУ з 2014 року, учасником руху «Індустрія 4.0», спонсором Центрів 4.0 та чисельних поїздок українських підприємств на Hannover Messe, активним учасником заходів АППАУ. Валентина Адаменко займає в компанії позицію маркетинг-директора та є відповідальною за відносини з АППАУ.
Голова правління АППАУ, представник ІТ-сектору — Щербатенко Олег.
IT-Enterprise є членом АППАУ з 2016 року, лідером українського руху 4.0 в категорії ІТ-компаній, одним з найактивніших промоутерів нових технологій 4.0, постійним спонсором заходів та програм АППАУ в розвитку цього напрямку. IT-Enterprise активно співпрацює з чисельними ВНЗ та інтеграторами, і є першими, хто створив системні кейси по впровадженню техно 4.0 на українських підприємствах. Олег Щербатенко є директором компанії, та керівником групи «Smart Factory» в Раді 4.0.
Член правління, представник кінцевих замовників – Чуприков Сергій.
Сергій представляє ТОВ «Метінвест Діджитал», члена АППАУ з 2018 року. Більше 10 комерційних членів АППАУ – вендорів, системних інтеграторів та інжинірингових компаній є постачальниками рішень для металургійних комбінатів групи «Метінвест». «Метінвест Діджитал» є новою структурою компанії, призначення якої – в прискоренні процесів цифрової трансформації по всьому холдингу. Сергій є керівником напрямку «Промислова автоматизація» в цій структурі.
Радник Правління, представник агентств з розвитку, фандрейзингу та інтеграції ЄС – Кульчицький Іван.
Іван представляє «Агенцію європейських інновацій» (АЄІ), - партнера АППАУ з 2016, провайдера послуг в області фандрейзингу та інтеграційних програм ЄС. АЄІ є активним промоутером АППАУ та наших членів. Завдяки АЄІ, АППАУ стала партнером 1-го в Україні Digital Innovation Hub у Львові, змогла представити здобутки своїх ВНЗ на кількох грантових проектах 2018 року, здобула мікро-грант по EaP Plus, а в 2019 активно просуває проект адвокації Індустрії 4.0 на рівні урядових структур.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.