News
Графік подій АППАУ – по грудень 2017

Надаємо поточний графік АППАУ (весь час адаптується)

Бізнес-сніданок – для керівників, членів АППАУ

26 жовтня, 9:30 – 11:30 Традиційна зустріч цього разу збирає керівників вендорів та інтеграторів. Головні питання пов’язані з плануванням бюджетів на наступний рік. АППАУ вперше запропонує експрес-метод спільного визначення об’ємів / темпів росту по сегментам, що широко практикується в Європі …

Лабораторія соціальних інновацій Dystlab приєдналася до руху Індустрія 4.0 в Україні

Вітаємо нового учасника руху Індустрія 4.0 в Україні! Dystlab розвиває проекти в сфері технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерів: від дистанційного навчання і онлайн-курсів — до віддалених стажувань, профорієнтації та працевлаштування.

Глосарій 4.0 – як тест на дієвість ВНЗ

Глосарій в будь-якій сфері – це основа базових знань, взаєморозуміння та розвитку.  Здавалось би,  це очевидно для всіх освічених людей – не можна плутати чорне з білим. Це – шлях в нікуди. Але чому ж тоді так важко в Україні …

Компанія TopLab Inc приєдналася до руху Індустрія 4.0 в Україні

Вітаємо нового учасника руху Індустрія 4.0 в Україні! TopLab Inc надає послуги повного циклу розробки і виробництва електронних пристроїв, а також софтверної розробки систем роботи цих пристроїв.

Home

Welcome to Association of Industrial Automation of Ukraine!

We are non-profit organization uniting 40 members on Industrial Automation and IT market in Ukraine. Our members are western and local manufacturers of industrial automation and OEM, system integrators and engineering companies, distributors, industrial end users, Universities and consulting agencies. Our mission is in development of the local market through set-up of professional standards in technical field and in business development.

Currently most of publications in this web-site are done on Ukrainian and Russian. You can read more about us on English by visiting following pages: