News
Створення інноваційної екосистеми промислових хайтек в Запоріжжі

Круглий стіл в Запорізькому НТУ, 24.05, з 13 до 17 год. Створення інноваційних екосистем промислових хайтек по регіонам є поворотним моментом в реалізації стратегії 4.0, що розгорається в національному русі «Індустрія 4.0 в Україні».

Форум «Цифрова економіка: від індустріального до інформаційного суспільства»

Центр підтримки бізнесу м. Запоріжжя запрошує взяти участь у форумі «Цифрова економіка: від індустріального до інформаційного суспільства», який відбудеться 23-24 травня 2018 року у виставковому центрі «Козак-Палац». Форум проходить за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business.

Звітна зустріч учасників Hannover Messe 2018

14 травня, з 18 до 21 години, HUB 4.0 Як і минулого року, учасники Ганноверської виставки збираються в Києві, щоб обговорити 2 ключові теми – головні тенденції в 4.0 та «де Україна» щодо них. Зустріч буде цікавою як з точки …

Вебінар «Connect & Collaborate – проект IIoT»

10 травня, з 17 до 18 години. Дивним чином ініціатива АППАУ по співпраці ВНЗ з ринковими учасниками співпала з головною темою Hannover Messe – Connect & Collaborate. А може й «не дивним», адже процеси синхронізації зі світовим простором в області …

Програма подій на травень

Травень – вже традиційно підводить підсумки Ганновера та починає серію регіональних та галузевих подій.

Home

Welcome to Association of Industrial Automation of Ukraine!

We are non-profit organization uniting 40 members on Industrial Automation and IT market in Ukraine. Our members are western and local manufacturers of industrial automation and OEM, system integrators and engineering companies, distributors, industrial end users, Universities and consulting agencies. Our mission is in development of the local market through set-up of professional standards in technical field and in business development.

Currently most of publications in this web-site are done on Ukrainian and Russian. You can read more about us on English by visiting following pages: