News
2 млн грн на стартап: конкурс Vernadsky Challenge ищет участников

Команды с наиболее перспективными идеями получат грант на развитие стартапа в эквиваленте 2 млн грн. В конкурсе могут участвовать проекты на разных стадиях: от идеи до рабочего прототипа.

До АППАУ приєднується компанія Рефіт

Компанія ТОВ Рефіт була створена в 2008 році і спеціалізується на поставці широкого асортименту комплектуючих до верстатів з ЧПУ та компонентів для автоматизації технологічних процесів на виробництві.

Готовність до 4.0 – черга Уряду

Як засновники національного руху «Індустрія 4.0 в Україні», ми (АППАУ) періодично перевіряємо готовність до Індустрії 4.0 тих чи інших категорій головних стейхолдерів. В листопаді 2018 ми робили опитування промислових підприємств, в лютому був перезапущений лендскейп інноваторів 4.0.І ось в березні …

До АППАУ приєднується Експертно-аналітичний Центр «Оптіма»

До АППАУ приєднався Експертно-аналітичний Центр «ОПТІМА». Центр «Оптіма» заснований у 2017 році, є українською недержавною, неприбутковою, незалежною дослідницькою організацією.

Roadmap DT – як інструмент стратегічного розвитку галузей

 Клуб Strategist 4.0, 19 березня 2-а зустріч експертів клубу Strategist 4.0 відбудеться на тему «Дорожні карти цифрової трансформації – як інструмент стратегічного розвитку галузей».

Home

Welcome to Association of Industrial Automation of Ukraine!

We are non-profit organization uniting 50 members on Industrial Automation and IT market in Ukraine. Our members are western and local manufacturers of industrial automation and OEM, system integrators and engineering companies, distributors, industrial end users, Universities and consulting agencies. Our mission is in development of the local market through set-up of professional standards in technical field and in business development.

Currently most of publications in this web-site are done on Ukrainian and Russian. You can read more about us on English by visiting following pages: