«Індустрія 4.0 в харчовій та переробній промисловості»

25 липня, HUB 4.0

Технології 4.0 як інтернет речей, просунута аналітика, дрони, коботи, тощо швидко проникають в промислове середовище, в тому числі, в харчовій та переробній промисловості.  Але Індустрія 4.0 – це не тільки й не стільки про технології! Це, перш за все, про зміну виробничих стратегій, де вперед виходять такі речі як управління активами, предиктивне обслуговування, цифрова якість, управління ланцюжками, цифровий lean тощо. Це також  про нові навички, нову структуру організації,  нові способи взаємодії в своїй екосистемі… Ці речі не появляються автоматично, й не приходять через традиційне тендерування проектів модернізації виробництв. Потрібно знати «що на що змінювати», й хто в Україні вже готовий надавати послуги в області Індустрії 4.0.

Про все це будемо говорити на семінарі 25 липня.

В програмі

9:30Реєстрація
10:00Вступне слово. Знайомство.
10:10Індустрія 4.0 в Україні. Проект «Цифрова трансформація в харчовій та переробній» (Юрчак О., експерти проекту)
10:30Типові бізнес-кейси та завдання інновацій в харчовій (Тютюнник М.)
10:50Контекст рішень та їх стан в Україні: MES, LIMS, APC (Романов М., Патрахін В., Трохимчук О.)
11:30Кава-брейк
12:00Контекст рішень 4.0: ІІоТ, APS, AR/VR (Лохматов Є., Назаренко Р.)
12:40Обговорення
13:30Неформальне спілкування

В заході беруть участі провідні інтегратори та розробники з досвідом в харчовій та переробній – ВГ “Техінсервіс”, Digital Lean Kombinat, “Індасофт-Україна”, Fractal Tools, Bright Eye, наші партнери, а також замовники з харчової та переробної галузі.

Захід проходить в рамках проекту «Побудова дорожньої карти цифрової трансформації для харчових та переробних підприємств» й за підтримки компанії МUK – сертифікованого провайдера мережевої та комп’ютерної техніки в Україні.

Місце проведення – HUB 4.0, зал Evolution, – Київ, пер. Ярославський 1/3.

Умови – безкоштовно для замовників з харчової та переробної промисловості, та зареєстрованих партнерів проекту. Для інших учасників – 600 грн з особи.

Для участі необхідна реєстрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *