Понеділок, 22 Лютий 2021, в 12:33

З 1966 року Луцький НТУ випустив близько 55 тисяч фахівців. До структури ВНЗ входять 7 факультетів, кафедра військової підготовки та 3 коледжі. Луцький національний технічний університет (Луцький НТУ) – один з найдинамічніших технічний університетів України.

Понеділок, 21 Грудень 2020, в 13:17

Тема зв’язку подій між собою стала головною в проекті «Інтеграція 4.0», де розрізненість та фрагментація маси онлайн заходів веде до такої ж фрагментації ідей та дій стейхолдерів, а далі й до втрати стратегічних пріоритетів. В запропонованій в цьому проекті методиці, ми насправді дотримуємось традицій та практик, що вже вироблені в АППАУ впродовж попередніх років. Головні з них – звітування, пошук інсайтів, винесення важливих уроків  та передача естафети в наступний період. Зробимо це зараз й в масштабах року, що минає, на прикладі 10-топ подій та проектів. Подаємо їх в хронологічному порядку.

Субота, 12 Грудень 2020, в 10:40

онлайн сесія  14 грудня, з 11:00 до 13:00

Як нарощувати операційну ефективність виробничих підприємств в малому та середньому бізнесі в умовах постійних змін – не очевидне питання для власників та директорів.

Вівторок, 20 Жовтень 2020, в 13:57

ФАНУК УКРАЇНА була створена в 2014 році. Це офіційне представництво японської корпорації FANUC в Україні. Компанія представляє три основних напрямки: ЧПК, Роботи, Робомашини. ФАНУК УКРАЇНА надає послуги, підтримку та технічне обслуговування продукції FANUC. Основні галузі, в яких використовується продукція FANUC – це верстатобудування, машинобудування та автомобільна промисловість. ФАНУК УКРАЇНА являються українським відділом Корпорації FANUC, Японія.