До АППАУ приєднується компанія SoftElegance

Компанія SoftElegance, була створена в 1993 році і спеціалізується на розробці програмного забезпечення під замовлення, користуючись як традиційними технологіями .NET, MS SQL і т.п., так і новинками, як великі дані (Big Data), наука аналізу даних (Data Science), штучний інтелект (AI, Artificial Intelligence), та машинне навчання (ML, Machine Learning).

Schneider Electric объявил о старте международного кейс-чемпионата для студентов Go Green in the City 2018

Киев 28 февраля 2018 г. – Компания Schneider Electric, мировой эксперт в управлении энергией и автоматизации, объявляет о старте глобального конкурса Go Green in the City 2018. Его цель – поиск ярких идей и инновационных решений для того, чтобы сделать города более интеллектуальными и энергоэффективными.

Створення інноваційної екосистеми промислових хайтек на Прикарпатті

Круглий стіл в Івано-Франківську, 30 березня, з 10 до 14 год.

З минулого року АППАУ планує семінар в Івано-Франківському університеті нафти й газу (ІФНТУНГ), який є членом АППАУ. З анонсом  концепції створення Центрів 4.0 та відкриттям 1-го центру 4.0 в Одесі це питання тим більше стало актуальним. ІФНТУНГ залишається центром підготовки висококваліфікованих фахівців для Нафтогазового комплексу для всієї України, а також служить центром компетенцій промислової автоматизації на Прикарпатті. 

Зібрання ТК 185, 5 березня

5 березня, в НТТУ «КПІ ім. Сікорського», корпус 6 відбудеться чергова зустріч учасників Технічного комітету 185.

Головні питання зустрічі:

  • Звіт робочих груп про виконання поточних планів (IEC61512, 62264, 61508, ISO 22400).
  • Плани на наступний період.
  • Координація спільних питань по всьому ТК 185.
  • Створення нових груп під типові застосування великих пром підприємств.

Зустріч відбудеться 5 березня, в КПІ, корпус № 6 з 14 до 18 години. Запрошуються всі члени ТК 185, члени АППАУ. Зібрання є відкритим.

Додаткова інформація – пишіть на info@appau.org.ua