Вівторок, 15 Листопада 2022, в 13:31

Засновник української продуктової компанії IT-Enterprise Олег Щербатенко назвав 5 IT-інструментів, які є найбільш популярними серед бізнес-структур з початку повномасштабної війни. 

Як відзначив Олег Щербатенко, українські компанії наполегливо модернізуються, щоб зберегти процеси, команди, і, тим самим, вивести роботу на новий рівень. Ось так, за даними команди IT-Enterprise, виглядає 5 найдієвіших інструментів, що мають попит серед українських компаній з початку повномасштабної війни:

1) інструменти для управління і моделювання процесами в режимі онлайн (Digital Twins);

2) зі збереження досвіду компанії та заміні кваліфікованих фахівців (AI);

3) з отримання оперативної інформації про стан обладнання (IIoT);

4) з управління виробництвом і логістикою (Smart Factory & Smart Logistics);

5) з заміни кваліфікованого персоналу, який може бути недоступний (Predictive Maintenance).

Як відомо, Олег Щербатенко є послідовним популяризатором в Україні філософії Industry 4.0. Серед клієнтів компанії IT-Enterprise лідери ринків такі як Interpipe, Ferrexpo, Megogo, Roshen, Епіцентр К, EVA, Укрпошта, Укрзалізниця. 

З початком повномасштабної війни команда IT-Enterprise реалізувала низку критично важливих проєктів для стабілізації економіки Україн.

https://www.it.ua/news/v-it-enterprise-rozpovili-jak-u-pershi-tizhni-vijni-stvorjuvali-avtomatizovanu-sistemu-zakupivel-ova-dlja-ukrzaliznici

Середа, 10 Серпня 2022, в 12:00

Українська продуктова IT компанія IT-Enterprise розширила присутність на Близькому Сході (в регіоні Middle East and North Africa). Як повідомляє прес-служба компанії, IT-Enterprise нещодавно відкрила офіс в Єгипті, де виконує проекти на двох великих підприємствах. Також в активній фазі перебуває взаємодія з клієнтами і партнерами в ОАЕ.  IT-Enterprise працює над реалізацією контракту з Dubai Cable Company (найбільший постачальник кабельної продукції в Еміратах).В IT-Enterprise відзначають, що також активно взаємодіють із підприємствами в Саудівській Аравії, Омані, Туреччині.

П’ятниця, 24 Червня 2022, в 12:35

TeraWatt Group, https://terawatt-group.com/ – інжинірингова група компаній, яка виконує комплексні проекти “під ключ” в сфері технологічного інжинірингу. В групу входить кілька підрозділів, які виконують роботи з технологічного проектування, розробки та впровадження АСУТП, інженерно-будівельних та пусконалагоджувальних робіт. Компанія є членом АППАУ практично від самого початку роботи нашої асоціації. Оскільки компанія є родом з Маріуполя, з початку війни виконавча дирекція АППАУ перебуває в тісному зв’язку з керівництвом групи. Компанія успішно приймає виклики війни, й більш того, є однією з найбільш активних в АППАУ в підтримці курсу на входження в американську CSIA. З 27 червня по 1 липня, топ-менеджери групи відвідають щорічну конференцію CSIA в Денвері, США й є єдиними, хто буде на ній представляти всю українську спільноту системних інтеграторів АСУТП.

П’ятниця, 10 Червня 2022, в 13:31

CIMES – це французький інноваційний кластер (“pôle de compétitivité”) розташований у регіонах Овернь-Рон-Альп та Нової Аквитанія, і який спеціалізується в сфері машинобудування та систем керування виробництвами. Місія кластеру полягає у координації інноваційної екосистеми, що об’єднує зацікавлені сторони з промисловості, академічних та дослідницьких спільнот з метою розробки та промислового впровадження процесів, продуктів та послуг у рамках Індустрії 4.0. Екосистема є великою – сюди входить більш, ніж 500 організацій. Ядро екосистеми складають постачальники інноваційних рішень, здатні надавати підтримку компаніям кінцевих користувачів у пошуку потрібних цифрових ресурсів, необхідні поліпшення їх процесів.

Вівторок, 3 Травня 2022, в 14:32

Смарт-карти України – компанія, що концентрує свої зусилля у сфері RFID-технологій та інших сучасних технологій ідентифікації. Наші можливості охоплюють як виробництво ідентифікаторів (друк карт з чипами, виготовлення міток) так і впровадження глобальних проєктів з автоматизації, в яких основою є системи відстежування, включаючи розробку ПО для цієї інфраструктури.