Вівторок, 2 Листопад 2021, в 11:18

Після звіту 1-ої хвилі «САПР в машинобудуванні» експертна спільнота АППАУ визначила головні виклики та можливі рішення в цьому сегментів. В  комітеті Цифрової трансформації промисловості, яку очолює АППАУ, створена відповідна робоча група CAD/CAE/CAM – PDM/PLM, яку очолив Михайло Сорокін, СЕО «Восток інжиніринг».

Субота, 23 Жовтень 2021, в 10:39

АППАУ входить в ділові відносини з командою розробників веб-платформи Дія.Бізнес, які в свою чергу, є частиною державного Офісу з розвитку підприємництва та експорту. Основна інформація та посилання про ресурси офісу:

Четвер, 21 Жовтень 2021, в 15:54

Відкрито реєстрацію на Digital Engineering Expo 2022, співорганізатором якої є Асоціація підприємств промислової автоматизації України. Виставка проходитиме в цифровому форматі на виставковій платформі e-Expo Online з 22 березня 2022 року.

Понеділок, 18 Жовтень 2021, в 18:55

В жовтні АППАУ ініціює міні-кампанію Asset performance 4.0, яка ставить на меті популяризацію кращих практик в сфері Asset Performance Management (управління ефективністю виробничих активів, – далі АРМ). Ця сфера є однією з топових в Індустрії 4.0 й саме сюди спрямовуються інвестиції в інновації та нові технології. Кінцевою метою нашої кампанії є ріст обізнаності українських підприємств про кращі практики керування виробничими активами, що базуються на нових технологіях 4.0.

Понеділок, 9 Серпень 2021, в 11:34

Термін «діджиталізація» в сприйнятті багатьох українських керівників малих та середніх підприємств (МСП) є радше контраверсійним. З одного боку, й особливо для керівників, які завжди розуміли значення автоматизації виробництв, це очевидний хайп, модна тенденція, яка минає, як і будь-яка мода. З іншого, важко заперечувати прихід на ринки нових цифрових технологій