Партнери конференції «Індустрія 4.0 в Одесі» – огляд для преси

15-16 лютого в Одесі відбудеться відкриття 1-го регіонального центру 4.0, що створюється під егідою Асоціації «підприємств промислової автоматизації України» (АППАУ) та руху «Індустрія 4.0 в Україні». Цією публікацією ми хочемо зробити короткий вступ для преси та для інших зацікавлених осіб, хто буде присутній на заходах й не зовсім відносить себе до сфери промислової автоматизації.

збори АППАУ
Загальні збори АППАУ – програма на 18 січня

Загальні збори АППАУ відбудуться 18 січня, з 14 до 18 год, в м. Києві, HUB 4.0. Збори АППАУ, згідно з статутом є вищим органом управлінню асоціацією, на яких затверджується звіт про минулий період та приймаються рішення щодо змін в управлінні, стратегічні плани розвитку на наступний.

З Новим Роком!

Шановні друзі, колеги , партнери! Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя! Гарного настрою і любові, нехай у вашому житті панують гармонія та вдача!

Schneider Electric
Schneider Electric представляет EcoStruxure Maintenance Advisor – комплексное решение для повышения эффективности предприятий

Киев, 29 ноября 2017 г. – Компания Schneider Electric, мировой эксперт в управлении энергией и автоматизации, предлагает новые программные решения EcoStruxure, впервые предоставляющие промышленным предприятиям возможность обеспечения измерения окупаемости и повышения надежности производственных процессов.

студенти вивчають бухгалтерію
У КНЕУ студенти вивчатимуть MASTER: Бухгалтерію в Центрі інноваційних технологій

5 грудня, об 11:00, у Київському національному університеті імені Вадима Гетьмана відбудеться урочисте відкриття Центру інноваційних технологій.
Спонсором та ініціатором створення Центру виступив провідний український розробник цифрових і хмарних рішень для управління підприємством, компанія IT-Enterprise.

TeSys
Schneider Electric представляет новую серию энергосберегающих контакторов TeSys D Green с универсальной катушкой AC/DC

Киев, 21 ноября 2017 г. – Компания Schneider Electric, мировой эксперт в управлении энергией и автоматизации, представляет новые энергосберегающие контакторы TeSys D Green™ для цепей управления и коммутации.

TeSysLR9D, реле, защита от перегрузок
Schneider Electric представляет TeSys LR9D – новые реле защиты от перегрузок

Киев, 13 ноября 2017 г. – Компания Schneider Electric, мировой эксперт в управлении энергией и промышленной автоматизации, представляет обновленную серию электронных реле для защиты от перегрузок – TeSys LR9D, обеспечивающих эффективную защиту любых электродвигателей.

Rockwell Automation TechED EMEA

16 – 19 октября 2017 года в Париже прошло грандиозное мероприятие Rockwell Automation TechED EMEA.

Целевой аудиторией этого трехдневного события были конечные пользователи, системные интеграторы, дистрибьюторы, партнеры и машиностроители.