Понеділок, 14 Червень 2021, в 14:28

Громадська організація «Новітня освіта» займається соціальними проєктами з впровадження сучасних засобів і методик в систему освіти. Насамперед робототехніки, яка спирається на такі дисципліни, як електроніка, механіка, кібернетика, телемеханіка, мехатроніка, інформатика, а також радіотехніка й електротехніка і дає можливість молоді стати спеціалістами з автоматизації, конструкторами, електронниками, промисловими програмістами та спеціалістами з вбудованих систем (Embedded).

П’ятниця, 23 Квітень 2021, в 15:46

Для повноцінної роботи промислового підприємства, зокрема автомобілебудування, важливу роль відіграє проникнення інтернет-технологій у бізнес-середовище. У багатьох країнах світу для управління технологічними процесами використовують високопродуктивні ІТ-пристрої. Для компактного та легкого подання інформації, для швидкої передачі даних була впроваджена нова технологія Ethernet — функція управління, зв’язку та безпеки, яка скоро буде єдиним пристроєм у промисловості. У статті обґрунтована потреба й необхідність мережі, її актуальність на сьогодні у розвитку інформаційних технологій.

Преглянути сттатю.

Понеділок, 22 Лютий 2021, в 12:33

З 1966 року Луцький НТУ випустив близько 55 тисяч фахівців. До структури ВНЗ входять 7 факультетів, кафедра військової підготовки та 3 коледжі. Луцький національний технічний університет (Луцький НТУ) – один з найдинамічніших технічний університетів України.

Понеділок, 21 Грудень 2020, в 13:17

Тема зв’язку подій між собою стала головною в проекті «Інтеграція 4.0», де розрізненість та фрагментація маси онлайн заходів веде до такої ж фрагментації ідей та дій стейхолдерів, а далі й до втрати стратегічних пріоритетів. В запропонованій в цьому проекті методиці, ми насправді дотримуємось традицій та практик, що вже вироблені в АППАУ впродовж попередніх років. Головні з них – звітування, пошук інсайтів, винесення важливих уроків  та передача естафети в наступний період. Зробимо це зараз й в масштабах року, що минає, на прикладі 10-топ подій та проектів. Подаємо їх в хронологічному порядку.