Звітна зустріч по Hannover Messe – 11 квітня на ЕІА

11 квітня з 14 до 17 години, на виставці ЕІА-elcomUkraine 2019 відбудеться звітна зустріч учасників найбільшої світової виставки в області промислових хайтек, Hanover Messe. Традиційно вже, метою зустрічі є питання синхронізації оцінок наших експертів та лідерів думок стосовно світових трендів Індустрії 4.0, та пріоритетів, що слідують з них для України.

В програмі заходу

  • Технологічні тренди в області ІІоТ, А.І., AR/VR, робототехніки, MES-систем та інших технологій 4.0.
  • Позиції великих брендів стосовно розвитку Індустрії 4.0
  • Інноваційна екосистема Індустрії 4.0 – реперні точки
  • Пріоритетні питання розвитку для українських розробників та замовників

В спікерах зустрічі вже заявлені експерти від АППАУ (Юрчак О. та Романов М.), “Метінвест-діджитал” (С. Чуприков), Rittal-Ukraine (Гомонюк С.), РЦ 4.0 “Одеса” (Єгоров В.), IT-Enterprise (TBD). Очікуються інші.

Формат участі для доповідачів: до 15 хв на презентацію для відвідачів Hannover Messe (попередня акредитація в АППАУ – надсилайте тему на info@appau.org.ua)

Умови участі для учасників: безкоштовно за умови попередньої реєстрації.

Захід пройде за адресою: ВЦ «КиївЕкспоПлаза», http://expoplaza.kiev.ua/ – вул. Амстердамська 1, с. Березівка, Київської області (20 хв від м. Житомирська експрес-автобусом).

Відповідно, для учасників нашого заходу – це чудова нагода також для відвідання провідної в області автоматизації, української виставки «ЕІА: електроніка і промислова автоматизація», що пройде у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» з 9 по 12 квітня.

Захід проводиться за підтримки організатора виставка ЕІА – компанії Euroindex. Головний партнер гановерської делегації – Riital-Ukaine.

Hannover Messe передає естафету учасникам української ЕІА.

Для участі в заході заповніть реєстраційну форму

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.