Skip links

Нетворкинг – кращі практики для молодих кластерів, вебінар – мітап, 6 квітня

Експерти платформи Industry4Ukraine визнають інструмент нетворкингу, як головний та базовий на початковому етапі створення кластеру. Саме через ефективний нетворкинг створюються початкові відносини, виникає довіра й проявляються бізнес-можливості, й таким чином розвиваються ділові стосунки. Водночас, є багато видів нетворкингу, є певні «кваліфікаційні вимоги» до його організації й варто знати який нетворкинг для яких випадків буде ефективним, а який ні.

6 квітня ми будемо дискутувати на цю тему з нашими кластерами ІАМ. В програмі – наступні питання:

  • Чому нетворкинг – місце та роль серед інструментів кластерного розвитку на початковому етапі.
  • Проблематика нетворкингу на прикладах кластерів.
  • Види нетворкингу – який, коли, для чого, як часто.
  • Питання ефективної організації.
  • Нетворкинг в онлайн – можливості та інструменти.

До участі в виступах запрошені координатори та учасники молодих кластерів Харкова, Миколаєва, Запоріжжя, Вінниці, Києва, а також представники зрілих об’єднань – АППАУ, УАМ,  ФРА, Kharkiv ІТ-cluster, Tech Ukraine. Модератор – Юрчак Олександр.

Участь в заході – по запрошеннях. Початок о 16:00.

Проєкт з розвитку кластерів ІАМ в регіонах Харкова та Запоріжжя «ClusteRISE» виконує Асоціація «підприємств промислової автоматизації України» (АППАУ) в рамках проєкту «Застосування та реалізація Угоди про асоціацію ЄС – Україна у сфері торгівлі», що впроваджується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини. Окремі думки, висловлені в матеріалах, є особистою позицією авторів і необов’язково відображають точку зору Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

 

Leave a comment

This website uses cookies to improve your web experience.