До АППАУ приєдналась компанія Trans.eu Group S.A.

Trans.eu Group S.A. – технологічна польська компанія, заснована у 2004 році. Ми створили одну з найбільших транспортних бірж у Європі та сучасну логістичну Платформу для автомобільного транспорту.

Сьогодні Trans.eu Group S.A.:

Впроваджує глобально Логістику 4.0

Автоматизовує доставку вантажів автомобільним транспортом Спрощує комунікації та співпрацю між вантажовідправниками, експедиторами і перевізниками

Платформа Trans.eu новий вимір управління логістикою

Цифрова логістична платформа відповідає ідеї е-економіки. Вона об’єднує всіх учасників ланцюга постачання і дозволяє швидко спілкуватися з партнерами без e-mail, sms і таблиць Excel.

Платформа Trans.eu включає в себе TMS класу 4.0 та нову інтегровану біржу, з якою працюють понад 25 000 транспортних компаній із автопарком 150 000 транспортних засобів. Це дозволило нам створити унікальну послугу:

алгоритм SmartMatch, який автоматично підбирає перевізника та транспортний засіб відповідно до вимог  вантажовласника.

Big Data забезпечує сучасне управління транспортом на Платформі Trans.eu: швидке та автоматичне отримання інформації щодо витрат на доставку вантажів та ринкових цін на фрахти. Алгоритм пропонує користувачам актуальні ціни по конкретних маршрутах, із схожим вантажем.

Нова Платформа Trans.eu – це продукти, адаптовані до трьох груп споживачів:

Trans for Shippers

Trans for Forwarders

Trans for Carriers

Платформа Trans.eu це справжній TMS класу 4.0: об’єднує вантажовідправників, логістичних операторів, експедиторів та перевізників. Нові технології полегшують обмін даними, забезпечують гнучке транспортне планування та використання доступних ринкових ресурсів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *