Skip links

До АППАУ приєднується громадська організація «Новітня освіта»

Громадська організація «Новітня освіта» займається соціальними проєктами з впровадження сучасних засобів і методик в систему освіти. Насамперед робототехніки, яка спирається на такі дисципліни, як електроніка, механіка, кібернетика, телемеханіка, мехатроніка, інформатика, а також радіотехніка й електротехніка і дає можливість молоді стати спеціалістами з автоматизації, конструкторами, електронниками, промисловими програмістами та спеціалістами з вбудованих систем (Embedded). Наша мета – поєднати освіту і бізнес в Україні для того, щоб молодь отримала якісну освіту та чіткі цілі у житті, а підприємства – кваліфікованих спеціалістів для розробки і виробництва високотехнологічної, інтелектуальної продукції з високою доданою вартістю.


Галузі та досягнення

ГО «Новітня Освіта» – молода організація, але вже має великий досвід співпраці в освітньому просторі та бізнесі. У 2021 році ми стали співорганізаторами конкурсу Worldskills Ukraine в компетенції «Мобільна робототехніка», регіональні змагання якого пройдуть в жовтні–листопаді цього року, а фінал відбудеться у квітні–травні 2022 року. Також нам вже вдалося створити 5 нових команд для участі у Worldskills. У цьому році ми поставили собі за мету вивести на змагання мінімум 20 команд, у 2022 році – 50 команд, у 2023 році – 100 команд. Приміром, в Китаї, Японії, Індії на сьогоднішній день створено більш ніж по 200 команд.

Більше інформації про ГО «Новітня освіта» ви можете отримати за посиланням https://novitnya-osvita.com.ua/file/prezentatsiya-v.pdf та на https://novitnya-osvita.com.ua/ .

В рамках АППАУ ГО «Новітня освіта» готова розвивати партнерство з іншими членами організації за своїми напрямками діяльності.

Leave a comment

This website uses cookies to improve your web experience.