До АППАУ приєднується компанія «S-ENGINEERING»

«С-Інжиніринг» — українська інжинірингова компанія, представлена на світовому ринку брендом SE Group International. EPC-контрактор у сфері автоматизації та електропостачання промислових підприємств. Також виконує роботи за такими напрямками як керування електроприводом, технічна безпека і телекомунікаційні системи.

Єдиний в Україні ліцензіат компанії SIEMENS у статусі Technology Partner, сертифікований партнер SIEMENS в статусі Solution Partner. В наявності — сертифікати ISO, OHSAS, що підтверджують якість, безпеку та енергоефективність виконаних робіт.

Компанія володіє необхідним власним техніко-виробничим ресурсом для реалізації комплексу робіт з проектування, виготовлення, монтажу, введення в експлуатацію, сервісного обслуговування.

За 13 років роботи «С-інжиніринг» було реалізовано понад 600 комплексних проектів в різних галузях промисловості.

Мета компанії — вивести на якісно новий рівень інжинірингові послуги України як на внутрішньому, так і на зарубіжних ринках.

В основі філософії компанії «С-інжиніринг» — тісний взаємозв’язок науки і технологій. 7 співробітників компанії мають вчений ступінь PhD технічних і економічних наук. «С-Інжиніринг» розробляє і впроваджує наукомісткі технології, які вже мають практичне застосування: запатентований інноваційне рішення для поточно-транспортних ліній (SENUMAC) і унікальна технологія контролю ступеня завантаження конвеєра (LEFFOL).

Як внесок в розвиток науки та інженерної освіти України, «С-інжиніринг» створила в ОНАХТ інноваційну лабораторію цифрових технологій автоматизації та електроприводу. Там розміщено обладнання провідних світових брендів 2018-19 років випуску.

Детальніше про історію та досягнення – на сайті www.se.ua в розділі «Про компанію» / Історія

Також з новинами компанії «С-Інжиніринг» можна ознайомитися на сторінці в Facebook: www.facebook.com/SengineeringLLC

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *