Skip links

До АППАУ приєднується компанія SoftElegance

Компанія SoftElegance, була створена в 1993 році і спеціалізується на розробці програмного забезпечення під замовлення, користуючись як традиційними технологіями .NET, MS SQL і т.п., так і новинками, як великі дані (Big Data), наука аналізу даних (Data Science), штучний інтелект (AI, Artificial Intelligence), та машинне навчання (ML, Machine Learning). Основні галузі, в яких працює компанія – це нафтогазова індустрія, енергетика та кібербезпека. SoftElegance має представництва у Лондоні та Г’юстоні, а також центр розробки у Києві. Підрозділ Data Engineering компанії працює над проектами світових лідерів ринку, які входять до списку Fortune 500.


Галузі та досягнення

SoftElegance має великий досвід у сфері розробки рішень для компаній, що спеціалізуються на кібербезпеці, нафтогазовому, буровому та інженерному бізнесах, а також на управлінні персоналом та виробничих галузях.

Протягом десятиліть SoftElegance забезпечує програмні системи автоматизації бізнес-процесів, користувальницькі програмні рішення та бізнес-додатки для виробників устаткування, машинобудівних компаній та підприємств важкої промисловості.

У 2014 році SoftElegance почав роботу над власною платформою «a-Gnostics», в основі якої стоїть концепція Industry 4.0. Це SaaS-система, яка виконує інтелектуальний моніторинг промислового обладнання і прогнозує його несправності у реальному часі. У  2017 році «a-Gnostics» набув першу робочу форму і з ним SoftElegance вийшла у фінал конкурсу Bind 4.0.

До того ж, 2017 рік зазначився тим, що з допомогою технологій і принципів роботи «a-Gnostics» ми реалізували проект скандинавського клієнта – одного з світових лідерів з кібербезпеки. Була побудована мікросервісна архітектура проекту, платформа для прийому мільйонів транзакцій в секунду, обробки інформації і отримання результату менш ніж за секунду.

Більше інформації про SoftElegance ви можете отримати в блозі та на сайті, а також слідкувати за останніми новинами світу в Twitter`і компанії.

В рамках АППАУ компанія готова розвивати партнерство з іншими членами організації в рамках своїх напрямків діяльності.

Leave a comment

This website uses cookies to improve your web experience.