До АППАУ приєднується компанія WAITES

Компанія WAITES, була створена в 2008 році у Кентуккі і спеціалізується на розробці комплексу обладнання для вібродіагностики, що включає в себе різні види сенсорів вібрації, температури та інші, що використовуються майже у всіх галузях промисловості. WAITES має Українській офіс, що існує понад 5 років та спеціалізується на програмному забезпеченні та продажу на території України та Європи.

Система дистанційного моніторингу обладнання WAITES має великі переваги. Вона призначена для скорочення експлуатаційних витрат, захисту обладнання, безпеки обслуговуючого персоналу. WAITES усуває період простоїв, подовжує строк експлуатації обладнання, збільшує продуктивність, налаштовує безперервну роботу виробництва, робить систему надійною і адаптивною та скорочує витрати на технічне обслуговування.

Контролюється і аналізується вібрація і температура роторного обладнання: електродвигуни, редуктори і мультиплікатори, насосно-компресорне обладнання, турбіни і  все, що має підшипники (кочення, ковзання), а також конвеєрне обладнання. Система дозволяє визначити виникнення і розвиток дефектів підшипникових вузлів, відсутність або надлишок мастила, дисбаланс, виникнення послаблень і т.д. Основне завдання – надати необхідну інформацію про технічний стан обладнання і тим самим запобігти поломку і уникнути непередбачених дорогих простоїв.

Галузі та досягнення

WAITES представлена в 12 країнах світу з клієнтською базою понад 200 компаній, серед яких: AMAZON, Michelin, Nissan, Philip Morris, DHL, Tesla, Mercedes, AstraZeneca, Pfizer та інші.

WAITES має три команди аналітиків у трьох країнах світу та машинне навчання, яке включає в себе 100+ фізичних серверів аналізу, 21 алгоритм машинного навчання, 80 мільйонів об’єктів даних в день, 3000 + виявлених аномалій кожного дня.

Протягом останніх років WAITES тільки поширює свою клієнтську базу та розробляє нові продукти для своїх теперішніх та майбутніх клієнтів. На 2021 рік WAITES підключив виробництво компанії NIKE усього світу.

За перший тиждень співпраці WAITES з компанією DHL було виявлено проблему, яка прораховується на $900 000.

Рішення для моніторингу стану Waites економлять нашим клієнтам більш $ 150 000 000 в рік.

Контакти:

ukraine@waites.net
0 800 33 10 13
https://waites.com.ua/