Skip links

“День робототехніки” на базі проєкту DIH², 17 січня

Запрошуємо Вас взяти участь у наступній події “День робототехніки” на базі проєкту DIH², яка відбудеться 17.01.2023 в 12:00 за київським часом у м.Київ, КПІ, 6-ий корпус.

Разом із нашими колегами ми будемо обговорювати актуальні тематики на ринку робототехніки, а також програми грантового фінансування по цьому напрямку. Протягом 4 годин ви зустрінетесь зі сторонами, які можуть бути залученими до ваших майбутніх проектів з робототехніки, прийняти участь у дуже цікавих експертних бесідах та отримати відповіді на ваші різноманітні запитання.

Програма події:

12:00 Вступ, головні питання програми (Юрчак О., АППАУ)

12:15 Презентація нових грантових програм (Соболевська Л., АППАУ)

12:45 Як створювати консорціуми МСП та експертів (Юрчак О., АППАУ)

13:15 Автоматизація та розробка безпілотних роботизованих платформ спільно з компанією-виробником зарядних станцій  UGV Chargers (ІНФОКОМ ЛТД)

14:00 Smart factory: побудова цифрових, «розумних» та віртуальних роботизованих фабрик з використанням сучасних комплексних програмних рішень (IT-Enterprise)

14:45 Технології цифрових близнюків у робототехніці та автоматизації: створення віртуальних моделей фізичних систем з  безпрецедентним рівнем контролю для розробки, тестування та розгортання роботизованих систем керування виробничими процесами (Пупена О., АППАУ).

15:30 Питання – відповіді

16:00 Завершення наради

Рекомендуємо ознайомитись з новими грантами на нашій платформі тут.

Користуючись нагодою також запрошуємо вас доєднатись до навчальних курсів проєкту DIH² – учасником якого є АППАУ. За посиланням ви знайдете багато цікавих онлайн курсів: по І4.0, цифровій трансформації, бізнес-моделях, цифровому маркетингу тощо.

Участь безкоштовна за умови реєстрації:

Leave a comment

This website uses cookies to improve your web experience.