Skip links

Дистриб’ютор ELKO Ukraine приєднується до АППАУ

Компанія ELKO Ukraine вступає до Асоціації «підприємств промислової автоматизації України», щоб забезпечити ринок новітніми системними рішеннями та технологіями з кібербезпеки для різних галузей промисловості.

ELKO Ukraine володіє професійними компетенціями та практичним досвідом у сфері промислової кібербезпеки. Компанія пропонує ринку інноваційні рішення для організації інформаційної безпеки підприємств різних галузей, у тому числі, нафтогазової, енергетичної та виробничої. Широкий спектр рішень ELKO Ukraine допомагають українським компаніям виявляти та запобігати кіберзагрозам, захищати цінні дані, забезпечуючи стійкість бізнесу.

Керівник напрямку Інформаційної безпеки ELKO Ukraine Роман Чорненький

«Вступ до Асоціації – це природний крок для нашої компанії. Ми переконані, що посилення безпеки на промислових підприємствах – це обов’язкова умова для підтримки роботи бізнесу та захисту промисловості від можливих кібератак та інших загроз у сфері інформаційної безпеки. Ми готові брати участь у розробці та реалізації програм, спрямованих на посилення безпеки промислових підприємств, а також активно долучатись до участі у заходах АППАУ, орієнтованих на розвиток галузей, конференціях, семінарах та вебінарах з метою обміну досвідом, новітніх знань та кращими практиками».

Про компанію ELKO Ukraine

ELKO Group – міжнародний дистриб’ютор ІТ-продукції, споживчої електроніки та комплексних рішень, що представляє 350 ІТ-виробників і пропонує широкий спектр продуктів, рішень і сервісів понад 10 000 партнерів у 12 країнах Європи. Головний офіс ELKO Group знаходиться у Ризі, Латвія.

В Україні офіс ELKO працює з 1998 року. Серед партнерів ELKO Ukraine — системні інтегратори, реселери, роздрібні мережі, інтернет-магазини з усіх регіонів України.

ELKO Ukraine спеціалізується на двох основних напрямках:

  • оптове постачання IT-продукції та споживчої електроніки: ноутбуків, смартфонів, дронів, комп’ютерних компонентів, мережевого обладнання, периферії та ін.
  • проєктна дистриб`юція – постачання обладнання і широкого спектру рішень з кібербезпеки,  відеоспостереження та аналітики, контролю та управління доступом, захисту від проникнень, пожежної сигналізації, озвучування та мовного сповіщення, промислової автоматизації. А також для створення серверної, мережевої та IoT-інфраструктури на підприємствах різного масштабу.

Вебсайт ELKO Ukraine: www.elko.ua

This website uses cookies to improve your web experience.