До АППАУ приєднується компанія «Смарт-карти України»

Смарт-карти України – компанія, що концентрує свої зусилля у сфері RFID-технологій та інших сучасних технологій ідентифікації. Наші можливості охоплюють як виробництво ідентифікаторів (друк карт з чипами, виготовлення міток) так і впровадження глобальних проєктів з автоматизації, в яких основою є системи відстежування, включаючи розробку ПО для цієї інфраструктури.

Починаючи з 2012 року ми розробляємо та впроваджуємо системи автоматизації бізнес-процесів на основі RFID і знаходимося в постійному пошуку шляхів подальшого розвитку технологій ідентифікації в ширшому сенсі. Одним із елементів цього пошуку є співпраця з провідними вишами країни, такими як КПІ – ділимося експертизою, допомагаємо облаштовувати лабораторії, залучаємо молодих спеціалістів.

В структуру компанії “Смарт-карти України” входять бренди ID Card, під яким ми стали українськими лідерами у сфері товарів для RFID; а також ARDIX, асоційований з впровадженням систем обліку та автоматизації.

Серед наших клієнтів провідні агрохолдинги, рітейлери, логістичні компанії та машинобудування.

Такі потужності й досвід дозволяють нам бути рушійною силою для Індустрії 4.0 в Україні. Ми взяли собі за взірець ідеальне бачення ролі RFID в індустрії майбутнього: кожен бізнес використовує весь потенціал рішень з ідентифікації та досягає завдяки йому максимальної ефективності.

У нашому доробку успішні проєкти в таких та інших напрямках:

  • Автоматизація в агросекторі (елеватори);
  • Залізнична інфраструктура (відстежування та контроль);
  • Інвентаризація основних засобів і тари (складський облік);
  • Ідентифікація транспорту і автоматизація паркування;
  • Впровадження дисконтних програм.

Прямуємо з вами до відбудови та апгрейду нашої України!