Хмарний провайдер GigaCloud приєднався до АППАУ

GigaCloud — хмарний провайдер для всіх сегментів бізнесу. Заснована в 2016 році, компанія входить до складу групи GigaGroup разом з комерційним дата-центром GigaCenter і телеком-провайдером GigaTrans. GigaCloud — єдиний хмарний оператор на ринку, здатний створювати будь-які проекти з використанням лише власних ресурсів.

GigaCloud надає клієнтам доступ у віртуальне середовище — хмару, в якій можна запускати віртуальні машини та віддалено працювати з ними. А саме: швидко та ефективно зберігати дані, виконувати резервне копіювання, переносити ІТ-інфраструктури з фізичного обладнання у віртуальне середовище.

Обладнання, на якому GigaCloud зберігає клієнтські дані, розміщено в трьох дата-центрах: двох в Україні (GigaTrans та BeMobile) і одному в Польщі (Atman). Всі вони відповідають рівню надійності Tier III. Також провайдер надає цілодобову технічну підтримку та пропонує новим клієнтам від 2-х тижнів безкоштовного тестування хмари. Детальніше з послугами та продуктами компанії можна ознайомитися на сайті gigacloud.ua/

В складі АППАУ хмарний провайдер GigaCloud планує генерувати та втілювати у життя ідеї щодо розвитку IT-сфери в Україні, а також розвивати партнерські відносини з іншим членами Асоціації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *