Skip links

IT-Enterprise розширив присутність на Близькому Сході 

Українська продуктова IT компанія IT-Enterprise розширила присутність на Близькому Сході (в регіоні Middle East and North Africa). Як повідомляє прес-служба компанії, IT-Enterprise нещодавно відкрила офіс в Єгипті, де виконує проекти на двох великих підприємствах. Також в активній фазі перебуває взаємодія з клієнтами і партнерами в ОАЕ.  IT-Enterprise працює над реалізацією контракту з Dubai Cable Company (найбільший постачальник кабельної продукції в Еміратах).В IT-Enterprise відзначають, що також активно взаємодіють із підприємствами в Саудівській Аравії, Омані, Туреччині.

Інтерес до виробничих ERP та рішень Industry 4.0 на ринках MENA великий, адже компанії, які працюють там зараз, включаючи SAP та Oracle, більше сфокусовані на фінансових завданнях, на бухгалтерії, тож для нас у виробничому сегменті є великий потенціал

відзначив Олег Щербатенко, СЕО групи компаній IT-Enterprise. 

Як повідомлялося раніше, IT-Enterprise успішно завершив перший етап впровадження ERP-систем в АТ Укрпошта,  а продукт MASTER:бухгалтерія набув популярності серед українських бухгалтерів і фінансистів, які масово відмовляються від російського софта. В перший тиждень після початку повномасштабного вторгнення в Україну команда ITE на волонтерських засадах реалізувала більше 10 проектів з обліку гуманітарної допомоги. 

Leave a comment

This website uses cookies to improve your web experience.