Schneider Electric розширює лінійку ДБЖ Easy UPS суперкомпактними ДБЖ Easy UPS 3M з ефективністю до 99%

Київ, 10 червня 2019 р. — Компанія Schneider Electric, світовий експерт з управління енергією, автоматизації, проектування і будівництва центрів обробки даних, представляє нову серію трифазних ДБЖ Easy UPS 3M з діапазоном потужностей від 60 кВА до 100 кВА (400В). З Easy UPS 3M легко забезпечити безперебійне живлення для різних навантажень, легко обслуговувати і гарантувати безперервність бізнес-процесів для малих і середніх підприємств різної структури – від традиційних ІТ систем до промислових  підприємств.

Завдяки серйозному зменшенню займаної площі (близько 0,3 кв.м для моделі потужністю 100 кВт) і значно покращеним технічним параметрам в порівнянні з ДБЖ Galaxy300, нова модель зможе захищати різне навантаження, чутливе до проблем в мережі електроживлення, економлячи не лише засоби для впровадження рішення, але й операційні витрати, завдяки ефективності до 99% в ECO режимі і до 95,5% в режимі подвійного перетворення. Вартість ДБЖ включає послуги пуско-налагоджувальних робіт від Schneider Electric, гарантуючи правильну і безпечну інсталяцію для забезпечення максимальної надійності роботи і продуктивності.

«З виходом нової системи Easy UPS 3M Schneider Electric робить ще один крок на шляху до замовників і партнерів, пропонуючи рішення з унікальним співвідношенням вартості і характеристик,  яке раніше було недоступне в продуктовій лінійці компанії», – коментує Володимир Дохленко, Віце-президент по роботі з ринком ІТ Україна, Вірменія, Казахстан, Білорусь, Киргизстан, Узбекистан, директор департаменту ITD. «Нове ДБЖ має одиничний коефіцієнт потужності по виходу (кВА=кВт), дозволяючи використовувати максимум активної потужності для підключення навантаження. Завдяки внутрішній модульній архітектурі є можливість як підвищення загальної відмовостійкої ДБЖ (за рахунок скорочення часу відновлення), так і побудови рішень з вбудованим резервуванням N+1 при неповному навантаженні, економлячи займану площу і знижуючи витрати. Для забезпечення гнучкості при виборі батарей, а також зворотній сумісності при використанні існуючих батарейних масивів замовника, наприклад, при оновленні існуючих рішень, підтримується від 32 до 50 батарей на шині постійного струму. А завдяки вдвічі більшій потужності зарядного пристрою в порівнянні з середньогалузевими значеннями, ДБЖ Easy UPS 3M відмінно пасує для традиційного використання в Україні, де тривалість автономної роботи може досягати декількох годин».

Додаткові переваги простого в інсталяції та обслуговуванні Easy UPS 3M:

  • Вбудовані в ДБЖ перемикачі з входу і виходу дозволяють заощадити на інсталяції зовнішніх ідентичних систем і кабельних роботах, а фронтальний доступ до них спрощує подальшу експлуатацію протягом всього терміну служби і вимоги до приміщення.
  • Наявність покриття на друкарських платах і замінюваний пиловий фільтр забезпечують роботу в непідготовлених приміщеннях. Можливість роботи при +40°С і перевантажувальна здатність до 150% протягом 1 хвилини, які властиві дорожчим моделям ДБЖ Schneider Electric, роблять Easy UPS 3M надійним і універсальним рішенням для підтримки різних систем.
  • ДБЖ може бути укомплектовано опциональною картою мережевого управління, що дозволить забезпечити не лише традиційний функціонал налаштування ДБЖ через зручний веб-сервер-інтерфейс, але й простий моніторинг і контроль при підключенні до хмарних рішень EcoStruxure.

Про компанію Schneider Electric

Schneider Electric знаходиться на передовій цифровій трансформації в сферах управління енергією та автоматизації для житлових будинків, будівель, центрів обробки даних, інфраструктури і промисловості. Присутність в більш, ніж 100 країнах світу, дозволяє Schneider Electric бути безперечним лідером в області управління електроенергією (низька і середня напруга, безперебійне енергопостачання) і систем автоматизації. Ми пропонуємо ефективні інтегровані рішення, які об’єднують управління енергією, автоматизацію і програмне забезпечення. Ми впевнені, що наші унікальні фахівці і партнери роблять Schneider Electric унікальною компанією, а наша прихильність інноваціям, диверсифікації і принципам стійкого розвитку робить життя яскравішим – скрізь, завжди і для всіх. Ми, в Schneider Electric, називаємо це Life Is On.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *