Skip links

«Ukrainian Brave Business – B2B Platform» – експортна можливість для АППАУ та кластерів ІАМ

За підтримки та фінансуванн місії ПРООН в Україні, був запущений проект Brave 2 Business (B2B) – віртуальна експортна платформа для членів АППАУ та кластерів ІАМ.

Більше року АППАУ та УАМ приймали участь в програмі ПРООН «Розвиток бізнес об’єднань в Україні» і органічним наслідком цієї роботи, а також завдяки допомозі нашого партнера, з’явилась ця чудова можливість для членів нашої спільноти. Протягом наступних 4 місяців ми будемо презентувати наші МСП на потужній платформі, яка представляє собою першій в Україні віртуальний майданчик – аналог виставкового центру. Всього нам буде доступно 65 стендів для представників бізнесу з АППАУ та Кластерів ІАМ, і протягом дії програми ми плануємо залучити до співпраці мінімум 200 іноземних партнерів з секторів Інжинірингу – Машинобудування -Автоматизації.

А це значить, що наші компанії зможуть презентувати на зовнішні ринки свої продукти, рішення та сервіси,  зможуть залучити нових клієнтів та отримати нові контракти.

Повний опис та концепція цієї компанії будуть презентовані на вебінарі 29 листопада о 13:30, куди ми запрошуємо всіх координаторів та членів АППАУ та кластерів IAM.

This website uses cookies to improve your web experience.