Загальні Збори АППАУ – програма на 24 січня

Загальні збори асоціації відбудуться 24 січня в Києві. Згідно Статуту АППАУ, загальні збори є вищим повноважним органом управління. Збори приймають важливі рішення щодо діяльності – змін в Статуті, розгляду та затвердження середньо- та короткострокових стратегій та планів, змін в управлінні асоціацією тощо. З 2016 року Збори АППАУ традиційно проводяться в січні, й включають в свою програмі такі пункти як звіт дирекції асоціації за минулий період й затвердження планів на наступний рік. До дати зборів виконавча дирекція готує детальний звіт, що надсилається правлінню та всім членам АППАУ. З 2018 року ми також практикуємо детально підготовлені групові консультації – наради, що дозволяють краще узгоджувати колективні рішення. Крім цього, новинкою минулого року було широке залучення провайдерів послуг до екосистеми АППАУ – консультантів, агентств, навчальних центрів тощо з демонстрацією своїх продуктів.

На наступні збори, що відбудуться 24 січня пропонується наступна програма.

15:30 Реєстрація, нетворкинг, знайомство с продуктами провайдерів екосистеми.

16:00 Звіт генерального директора АППАУ за 2018. Плани на 2019. (Юрчак О.В.)

16:30 Екосистема АППАУ – виступи партнерів та провайдерів послуг (РЦ 4.0 «Одеса», B2B Ray, Tribunes communications, ТОВ «Синергія», НУХТ, консультанти з фандрейзингу)

17:20 Введення до групової роботи

17:30 Перерва на каву. Нетворкинг.

18:00 Плани та пропозиції на 2019 – робота в групах

  • Група 1 «Пріоритетні проекти стратегії 4.0»

Це група для керівників, стратегічних планувальників та членів Ради 4.0. Завдання – визначити 5 пріоритетних проектів (з 15) для першочергової підтримки АППАУ, з тих що запропоновані в національній стратегії 4.0.

  • Група 2 «Великі замовники – як драйвер цифрової трансформації»

В цю групу запрошуються головним чином промислові підприємства. Завдання – визначити напрямки та формати співпраці з іншими гравцями ринку, з врахування власного досвіду, програм та цілей цифрової трансформації.

  • Група 3 «Створення інноваційних екосистем в регіонах та галузях»

Сюди запрошуються ті, хто прагне до розвитку на рівні цілих регіонів та галузей. Завдання – визначити пріоритетні очікування та завдання щодо розвитку інноваційних екосистем, кластерів та співпраці на регіональному та-чи галузевому рівнях.

  • Група 4 «Центри 4.0 – спільні плани роботи»

В групу запрошуються представники ОНАХТ, ХАІ, НУХТ, КПІ, СумДУ, ЗНТУ, Дніпровської політехніки та інших університетів. Завдання – визначити спільні пріоритети та завдання в області просвіти та освіти ринку.

  • Група 5 «Ідейне лідерство по ключовим сегментам промислових АСУ-ІТ»

Ця група для продуктових експертів вендорів, технічних директорів, членів ТК 185. Завдання – визначити по яким напрямкам та яким чином АППАУ – на фоні популізму, що зростає, – потрібно значно покращувати експертні позиції у внутрішньому та зовнішньому середовищі.

  • Група 6 «Завдання експорту»

В цій групі системні інтегратори та розробники мають визначити головні очікування по експортній діяльності.

  • Група 7 «Наративи та айдентика АППАУ – ідеї до брендбуку»

Це – місце збору маркетологів, ідеологів, райтерів, дизайнерів і просто креативних людей. Завдання – скласти перелік головних ідей щодо цінностей, наративів та візуальної айдентики АППАУ – вони будуть основою брендбуку, що вийде в 2019.

Більш повна інформація про роботу в групах – за цим посиланням.

19:00 Технічна перерва, підготовка до виступів груп

19:10 Виступи груп

19:50 Підведення підсумків

20:00 Нетворкинг. Фуршет.

До участі в зборах запрошуються уповноважені представники членів АППАУ (до 3х чоловік від організації). Участь інших осіб та партнерів – по запрошеннях.

До зборів підготовлений річний звіт АППАУ за 2018 з перспективами розвитку на 2019.

Збори відбудуться в HUB 4.0 за адресою м. Київ, пер. Ярославський 1/3 (найближча станція м. «Контрактова площа»)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *