Загальні збори АППАУ – 23 січня

Загальні збори асоціації відбудуться 23 січня в Києві. Згідно Статуту АППАУ, загальні збори є вищим повноважним органом управління. Збори приймають важливі рішення щодо діяльності – змін в Статуті, розгляду та затвердження середньо- та короткострокових стратегій та планів, змін в управлінні асоціацією тощо.Збори АППАУ традиційно проводяться в січні, й включають в свою програмі такі пункти як звіт дирекції асоціації за минулий період й затвердження планів на наступний рік. До дати зборів виконавча дирекція готує детальний звіт, що надсилається правлінню та всім членам АППАУ (очікується 15.01). З 2018 року ми також практикуємо детально підготовлені групові консультації – наради, що дозволяють краще узгоджувати колективні рішення. Крім цього, на збори регулярно залучаються кращі провайдери спільних послуг в екосистемі АППАУ – консультантів, агентств, навчальних центрів тощо зі своїми пропозиціями.

На наступні збори, що відбудуться 23 січня пропонується наступна програма.

15:30 Реєстрація, нетворкинг

16:00 Звіт генерального директора АППАУ за 2019. Плани на 2020. (Юрчак О.В.)

16:30 Доповнення від Правління АППАУ. Питання – відповіді від аудиторії.

16:50 Презентація номінацій 2019 – нагородження лідерів змін (голосування – тут)

17:30 Перерва на каву. Нетворкинг.

18:00 – 18:45 Плани та пропозиції на 2020 – робота в групах

Групам пропонується попередній план розвитку АППАУ на 2020, в якому учасники валідують запропоновані плани для свого контексту, й пропонують власні ініціативи

  • 4 групи «Розвиток регіонально-галузевих екосистем та кластерів Індустрії 4.0»

Попередньо, ми формуємо 4 групи – Захід (Львів, Івано-Франківськ), Центр (Київ), Схід (Харків – Суми), Південь (Запоріжжя-Миколаїв – Одеса). Учасники інших міст розподіляються між вказаними групами.

  • Група  «Коаліційна платформа Industry4Ukraine»

В цю групу запрошуються учасники платформи – наші партнери. Завдання – конкретизувати план на 2020, з врахування специфіки коаліції.

  • Група «СПІЛЬНІ СЕРВІСИ – цифрові, консалтингові та навчальні»

Сюди запрошуються провайдери та policy-maker з області сервісів та інфраструктури (SmartTender, GigaCloud, B2B Ray), консалтингу, а також Центри 4.0. Вони пропонують свій план, яким чином покращити використання існуючих сервісів в самій АППАУ.

18:45 Виступи груп

19:30 Підведення підсумків

19:45 Нетворкинг. Фуршет.

До участі в зборах запрошуються уповноважені представники членів АППАУ (до 3х чоловік від організації). Участь інших осіб та партнерів – по запрошеннях.

Збори відбудуться в HUB 4.0 за адресою м. Київ, пер. Ярославський 1/3 (найближча станція м. «Контрактова площа»)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *