Skip links

CSIA надає учасникам АППАУ безкоштовне членство на 2022-2023 роки

В квітні Американська асоціація системних інтеграторів CSIA випустила прес-реліз, в якому оголошує низку переваг для членів АППАУ. Надаємо переклад цього документу.

“19 квітня 2022 року CSIA надала безкоштовне членство на 2022 і 2023 роки для учасників Асоціації промислової автоматизації України (АППАУ).

«Наша мета — надати українським членам простір для спілкування з іншими членами CSIA та вивчити можливості для аутсорсингу. Війна в Україні порушила місцеві можливості для нормальної роботи», – пояснює генеральний директор CSIA Хосе Рівера.

Відновлення виробничих галузей

CSIA та його члени сподіваються, що крім аутсорсингу нові відносини підтримають українських системних інтеграторів у їхніх зусиллях зробити внесок у відбудову виробничих галузей України.

«Варто зазначити, що декілька українських системних інтеграторів  та інженерних компаній мають досвід роботи із західними компаніями та реалізації проектів за межами їхніх кордонів», – зазначає Рівера.

Олександр Юрчак, генеральний директор АППАУ, очолює співпрацю з української сторони в рамках зусиль для допомоги членам Асоціації в умовах економіки війни.

«Для нашої спільноти це велика честь і чудова можливість мати такі стосунки з CSIA, – каже Олександр Юрчак,  – наші найкращі інжинірингові компанії та системні інтегратори готові співпрацювати зі своїми колегами по всьому світу. Й ця робота нам дуже потрібна зараз як ніколи раніше.

«Що ми ще більше цінуємо, — продовжує він, — так це дружню і швидку реакцію CSIA на нашу ситуацію. Це демонструє новий рівень професійну солідарність для інших спільноти, і який також спонукає членів нашої асоціації бути разом і й спільно тримати наш економічний фронт».

Одна година для України

CSIA також заохочує своїх членів надавати гуманітарну підтримку Україні. Одна година для України (1H4U) — це оригінальний підхід, пілотований компанією Autoware, сертифікованим системним інтегратором CSIA, що базується в Італії.

Autoware заохочує своїх співробітників брати участь в ініціативі, жертвуючи на користь України свій заробіток за одну годину. Такий внесок своїх працівників Autoware компанія планує перераховути на банківський рахунок АППАУ.

Намір полягає в тому, щоб інші компанії взяли за зразок цю модель добровільної допомоги Україні.

«Усіх нас дуже зачепило те, що сталося в Україні, – каже Луїджі Де Бернардіні, генеральний директор Autoware і колишній голова ради директорів CSIA, –  у кожного свої причини для дій на підтримку українського народу. Я вважаю, що в нас є багато можливостей для вдосконалення – використовувати силу наших професійних асоціацій і діяти як професіонали, що підтримують колег. Тому ми вирішили пожертвувати час і сили, а не тільки гроші. Якщо ми об’єднаємо зусилля, ми зможемо багато зробити. Від професіоналів до професіоналів!», – підсумував чільник Autoware.

Джерело

Leave a comment

This website uses cookies to improve your web experience.