Меморандум про співпрацю з ENRICH in the USA

26 червня АППАУ підписала меморандум про співпрацю з організацією ENRICH in the USA. ENRICH in the USA, https://usa.enrichcentres.eu/ – це проєкт єврокомісії по розвитку European Network of Research and Innovation Centres and Hubs in the USA (звідки абревіатура ENRICH). Проєкт був запущений в квітні 2017 консорціумом з 6 європейських та 3 американських партнерів, з метою встановлення трансатлантичної мережі. Європейським партнерам надається участь в інкубаторах та акселераторах США, з окремими інструментами підтримки по сприянню входженню в ці структури (soft landing). Проєкт фінансується програмою Horizon 2020. В рамках проєкту учасникам надаються такі сервіси як освітня онлайн програма, менторство, інноваційні тури по провідним інкубаторам та акселераторам США, В2В зустрічі тощо, – більше інформації див на сайті проєкту.

В рамках Меморандуму сторони погодили напрями співпраці, як обміни інформацією про важливі події, підтримку програми та заходів ENRICH in the USA від АППАУ шляхом розповсюдження інформації серед своїх членів, участь в заходах тощо.

Підписання даного меморандуму є важливою подією для АППАУ в контексті активізації стратегічного напряму по експорту та інтернаціоналізації українських інноваторів Індустрії 4.0.

В рамках внутрішньої політики, АППАУ почне першочергове просування інформації щодо програми ENRICH in the USA серед учасників групи EIF (Export, Internationalization, Fundraising).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *