Skip links

«Ukrainian Brave Business» – українська експортна B2B Платформа

За підтримки та фінансування місії ПРООН в Україні, був запущений проект UBB Ukrainian Brave Business – перша українська віртуальна експортна платформа, яка доступна для всіх наших підприємств.

Більше року АППАУ та УАМ приймали участь в програмі ПРООН «Розвиток бізнес об’єднань в Україні» і органічним наслідком цієї роботи з’явилась ця чудова можливість для членів нашої спільноти. Протягом наступних 4 місяців ви матимете можливість презентувати свої компанії на потужній платформі для В2В продажів в онлайні (аналог виставкового центру). 

В аналізі трендів маркетингу в 2022 році, що був опублікований на початку року, ми зазначали, що віртуальні виставки та гібридні івенти є дуже популярним серед закордонних баєрів і що надважливо – працюючим інструментом продажів. Ми намагаємось знаходитись в тренді цих маркетингових інструментів та пропонуємо відповідні можливості своїм членам. 

Віртуальні виставки дозволяють без обмежень за місцем і часом здійснювати просування товарів і послуг учасників, забезпечують пряме спілкування між продавцями – учасниками онлайн-виставки та потенційними покупцями – відвідувачами.

Долучайтеся до професійного нетворкінгу платформи та знаходьте партнерів серед учасників. Потужна маркетингова компанія залучить не меньше 100 іноземних байєрів. Тож, користуйтеся можливістю: реєструйте профіль компанії, знаходьте потенційних замовників, спілкуйтеся, відправляйте замовлення на експорт. Всього нам буде доступно 65 стендів для представників бізнесу з АППАУ та Кластерів ІАМ, і протягом дії програми ми плануємо залучити до співпраці мінімум 200 іноземних партнерів з секторів Інжинірингу – Машинобудування -Автоматизації.

Для учасників – це можливість представити з меншими витратами товари та послуги широкій аудиторії.

Для відвідувачів – шанс оперативно отримати інформацію про товари та послуги в будь-якому місці і в зручний час.

Переваги онлайн-виставок:

  • може бути представлений практично будь-який товар або послуга, який можна розмістити в віртуальній вітрині, не виходячи з офісу;
  • відвідати онлайн-виставку можна в будь-який зручний час.
  • на відміну від фізичних виставок, онлайн-виставки не обмежені часом; вони доступні 24 години на добу.

Представлення платформи для спільноти АППАУ та кластерів ІАМ відбудеться 16 грудня о 11:00 в онлайн. Для участі необхідна реєстрація:

Leave a comment

This website uses cookies to improve your web experience.