Skip links

DIH² – грант АППАУ по робототехніці

В листопаді 2022 АППАУ отримала грант DIH², який є частиною європейської програми I4MS /Horizon призначеної для прискорення діджиталізації промислових МСП. Цей грант вводить АППАУ в пан-європейську мережу центрів експертизи DIH, які спеціалізуються в сфері робототехніки та штучного інтелекту. Сума гранту – 10 тис євро, період – до червня 2023 року.

Мережа центрів DIH² має своєю місією прискорення роботизації виробничих МСП й для покращення економічного зростання ЄС. Роль мережі полягає у фасилітації сполучень між розробниками та МСП, прискоренні в проникненні технологій гнучких виробництв, де швидкість та універсальність є ключовими чинниками в забезпеченні клієнтських вимог.

Згідно умов гранту АППАУ зобов’язана:

  • Зареєструватись на маркетплейсі DIH² як член мережі DIH² та приймати активну участь в її заходах.
  • Відвідати як мінімум 4 зустрічі, організовані мережею DIH² в ЄС.
  • Прийняти участь, в розробці, як мінімум, 2 публічних політик по робототехніці та штучному інтелекту, включно з виробленням стратегічних рекомендацій, які узгоджуються з асоціаціями ЄС по робототехніці, Ш.І. та промисловості.

Мережа DIH² відкриває також для членів АППАУ та РГ «Робототехніка», створеної в 2021 нові можливості по доступу до кращих кейсів та розробок європейських партнерів, їх контактів, тренінгів та промоційних матеріалів тощо.

В рамках проекту АППАУ планує також активізувати діяльність вказаної робочої групи й отримати нові стимули для розвитку цього напряму Індустрії 4.0-5.0 на 2023 та наступні роки.

Leave a comment

This website uses cookies to improve your web experience.